EroPamietnik.pl

Sex strona z największą bazą erotyków w internecie.

sex opowiadania

Darmowe historie erotyczne zboczone fantazje seks opowieści o miłości, podrywaniu i zbliżeniu oraz penetracji.

Było piękne lato, miałam wtedy już 19lat, i jeszcze nigdy nie uprawiałam sexu. Wraz spośród najlepszą partnerka ze szkoły wybrałyśmy się na otwarty basen. W ów dzienna pora założyłam mój nowy, czerń, sexowny, podzielony na dwie części strój. Rzadko się sobie podobam, aliści w tutejszym stroju wyglądałam de fakto ponętnie. Położyłyśmy się na ręcznikach i zaczęłyśmy przypalać. W pewnym okresie postanowiłam pójść ciut popływać, lecz moja partnerka Ania została smażyć się na słońcu. Gdy weszłam do wody zauważyłam faceta, który od jakiegoś czasu mi się chyba przyglądał. Spośród drugiego końca basenu puścił mi całusa, nie pozostałam dłużna. W parę chwil podpłyną do mnie. Dowiedziałam się, że ma na imię Łukasz i posiada 24 lata.

Był wysokim, przystojnym brunetem. W pewnym okresie złapał mnie spazm. On wziął mnie na ręce dodatkowo zaniósł miast gdzie znajdował się tego przeważający ręcznik. Na basenie było bez liku ludzi, ale tam dokąd teraz leżałam było ot tak pusto. Pies z kulawą nogą nie mógł nas zauważyć. Łukasz położył się kłomnie dodatkowo zaczęliśmy rozmawiać o różnorakich rzeczach, co lubimy i tym podobne. W pewnym momencie mnie zaskoczył, bo pocałował mnie. Ego nie byłam zaś oporna dodatkowo zaczęliśmy się namiętnie dawać pocałunki. Albowiem to co jak co nader lubiłam. Naglą odpiął mi górną odsetek stroju. Byłam zaskoczona i małolatki powiedziałam że jeszcze nigdy jego nie robiłam. On powiedział żebym się nie martwiła że będzie bardzo delikatny. Wtedy wiedziałam że to obecnie będzie należący do mnie dziewiczy kiedyś. Łukasz po rozpięciu naszej górnej części stroju, zaczął zwilżać językiem mnie po szyi, pomału schodził w dół. Zaczął wciągać moje sutki, które po długim czasie zrobiły się nader twarde, pieścił je a ja poprzednio w tej chwili bezszelestnie pojękiwałam. Pilnie swoją ręką zjechał w dół, ściągnął ze mnie dolną odsetek kąpielówek i zaczął mi robić minetę, był bardzo delikatny, ego aktualnie jęczałam już z rozkoszy. Gdy wsunął swojego jednego palca, i potem drugiego w moją poprzednio mokrutką cipkę, nie myślałam że mogę czuć się do tej pory nie gorzej. Przyszedł pierwszy orgazm, byłam wniebowzięta. Po chwili zorientowałam się, że wszakże tego penis również potrzebuję czegoś… powiedziałam ażeby położył się na plecach. Całowałam go namiętnie w usta i powoli kierowałam się do tego już sterczącego penisa. Na wskroś tego bokserki wyglądał rzeczywiście bosko, ale jak je zsunęłam moim oczom okazał się tego wielki sterczący penis. Najpierw zaczęłam się bawić jego jądrami co wzbudziło w nim rozkosz, widziałam to po jego pięknej twarzy. Potem po ściągnięciu napletka końcem języka zaczęłam lizać główkę jego penisa. Od tego czasu zaczęłam go wsadzać sobie powoli do buziak, młode laski sprawiłam mu takim, takim większą rozkosz.

Jego penis znalazł się prawie że w moim głębokim gardle, czułam go w całej buziak, tego jądra dotykały moich ust. Po chwili poczułam, że zbliża się do finału. Tak pierwszy kiedyś w moim życiu mężczyzna spuścił mi się w ustach. Położyłam się koło niego, lecz po tego rozpalonej twarzy widziałam że nie ma dostatecznie. Wtuleni w siebie znów zaczęliśmy się dawać pocałunki. Miłym szeptem spytał czyli może teraz we mnie wniknąć. Odpowiedziałam twierdząco. On ze stojącego obok plecaka wyjął smakową prezerwatywę dodatkowo założył ją na własnego znów pięknie sterczącego kutasa. Rozchylił moje nogi i powoli wsadził najwyższy punkt swego kutasa w moją rozpaloną cipkę. Pomału zagłębiał się głębiej dodatkowo głębiej, aż w pewnym okresie poczułam niesamowity boleść, i z mojej pochwy ociekały soki rozkoszy przemieszane spośród krwią. Powiedziałam mu żeby nie przestawał. On ruchał mnie jeszcze szybciej i głębiej, a ego już jęczałam nie z bólu ale wręcz z rozkoszy. Czułam że zbliża się należący do mnie stopniowy szczytowanie, wygięłam się w pół a z naszej cipki znów wypłynęła dość duża ilość soków. On tez to poczuł. Wyciągnął swego penisa, ściągnął gumkę i wystrzelił równo na moją buźia. Potem zaczął zlizywać swe nasienie z naszej twarzy. Od tego czasu położył się krąg mnie dodatkowo poprosił byśmy zaczęli spotkać się, na 100% przystałam na to. Po paru minutach przetarliśmy się jego ręcznikiem, ubraliśmy kąpielówki dodatkowo mokre cipki poszli poniżej natrysk. W tym miejscu pocałował mnie, domyśliłam się że znów posiada ochotę, aliści na nieszczęście wokoło nas takim razem było całe mnóstwo osób. Po prysznicach przedstawiłam Łukasza własnej koleżance Ani. Ona wiedziała co się kroi. Od dnia dzisiejszego spotykaliśmy się spośród Łukaszem ilekroć mieliśmy godzina i tak zostaliśmy parą. Jego przyjaciele polubili mnie, a moi tego. Obecnie jesteśmy de facto szczęśliwą parą.Tagi: , ,


Najlepsze opowiadania:

Comments are closed.