EroPamietnik.pl

Sex strona z największą bazą erotyków w internecie.

sex opowiadania

Darmowe historie erotyczne zboczone fantazje seks opowieści o miłości, podrywaniu i zbliżeniu oraz penetracji.

Mam na imię Sylwia mam 19 lat, ale gdy to się zdarzyło miałam 18 na karku. Pojechałam wpaść moich ziomków spośród osiedla na którym mieszkałam kiedyś. Spotkałam Paulinę, Justynę, Marcina, Dianę, Daniela, Ole dodatkowo jeszcze kilka ludzi. Aliści najbardziej zdziwił mnie widok Dawida. Raz był suchy, a tego rękę mogłam w nadgarstku objąć stykając paluch środkowy dodatkowo oznaczający jednej ręki, proch w każdej sytuacji brzydką fryzure dodatkowo beznadziejne ubranie. Teraz- muskularny, niczego sobie, fryzura i ubranie jak potrzeba. Poszliśmy ludzie do restauracji na pizzę. Zjedliśmy, pogadaliśmy, i ludzie poza Dawida poszli do domów.

-Chodź do mnie, nie widziałaś mojego nowego mieszkania.
-Nie mieszkasz poprzednio w tym miejscu gdzie wówczas.?
-Nie.

Złapał mnie za rękę i poszliśmy. Musieliśmy przekroczyć przez przywództwo garaży. Potem ukazał nam się pamiętnik internetowy, i z tyłu robienie loda kolejny dodatkowo kolejny. Niedawny to ten w którym mieszkał. Weszliśmy na górę. Jego rodziców nie było, pojechali na dwa dni do tego babci. Oprowadził mnie po nie małym, ale też nie ogromnym mieszkaniu. Mir proch przepiękny. Usiadłam u niego na łóżku a on poszedł do kuchni po garść do picia. Chciałam wynieść się do z pokoju dodatkowo iść do niego. On tymczasem wracał zapytać jaki sok chcę. W przejściu do korytarza zderzyliśmy się. Upadłam, Dawid pomógł mi zejść, pociągnął mnie w taki sposób mocno że przylgnęłam do jego klatki piersiowej. Pocałowałam go, nader go pragnęłam i on to wiedział. Zdjął moją bluzkę, potem własną dodatkowo zaczął rozpinać spodnie. Ja wzięłam się za zdejmowanie majtek spod miniówy. Dawid zaczął pieścić rękoma moje piersi. Nader mi się to podobało i podniecało mnie. Po chwili zaczął całować gors. Potem językiem lizał sutki, potem brzuch, pępek. Doszedł do muszelki. Lizał, lizał dodatkowo nie mógł przestać, i ego jęczałam spośród rozkoszy bzykanie. Potem wsadził mi jeden palec i nieco poruszał nim, dwójka, trzy. Potem palcami pieścił moją wilgotną dziurkę, a drugą dłonią macał sutki. Jęczałam z zachwytu. W końcu przewrócił mnie w taki sposób, że oparta rękoma o łóżko miałam tyłek wypięty w jego stronę. Wsadził Własnego Wielkiego do naszej mokrej cipki, jęknęłam spośród bólu. Ból mnie podniecał dodatkowo jęczałam za każdym pchnięciem. Położyłam się a on posuwał mnie coraz szybciej. Potem wyjął go dodatkowo zaczął walić sobie konia. Patrzył na mnie. Potem uprawialiśmy sex analny. Jęczałam i jęczałam i on mnie dymał dodatkowo dymał.

-Tak.! Rżnij mnie.!

Krzyczałam. Potem wyjął go, i ja usiadłam na łóżku mając go przed twarzą. Zaczął ręką przesuwać po nim na piętrze i na dół, sperma prysnęła mi w twarz. Przyszedł nasz kolega. Dołączył do nas. Mateusz zdjął spodnie i dymał mnie, a ja robiłam loda dla Dawida. Pojękiwałam dodatkowo krzyczałam. Oni też. Zaczęłam odbierać jako Mateusza kończyna zaczął pęcznieć. Poczułam, jako litry spermy wlały mi się do pochwy. Przestałam obciągać Dawidowi dodatkowo krzyczałam z rozkoszy. Leżałam na łóżku. Mateusz podniósł mnie, położył moje uda na swoich i zaczął mnie na nowo posuwać. Dawid klęczał mi nad głową i coraz sex kamerka kapała mi do ust sperma. Finał był ten, że cała pościel była lepka, ja, Mateusz dodatkowo Dawid też. Potem do tej pory zrobiłam jednemu po lodzie. Ledwo idąc podążyłam umyć cipkę. Potem poszłam powolnym krokiem do domu. Ledwie szłam. Ale czułam się jako w niebie. potem powtórzyliśmy to ze bis. W każdym momencie można się umówić na stopniowy raz. Aliści dopiero wówczas gdy nie będzie ich rodziców.Tagi: , ,


Najlepsze opowiadania:

Comments are closed.