EroPamietnik.pl

Sex strona z największą bazą erotyków w internecie.

sex opowiadania

Darmowe historie erotyczne zboczone fantazje seks opowieści o miłości, podrywaniu i zbliżeniu oraz penetracji.

Było to latem miałem wtedy 17 lat. Niedawno zaczęły się wakacje nie miałem jeszcze żadnych szczególnych planów, co będę robił. Tego dnia była piękna pogoda, więc postanowiłem, że pójdę pograć w piłkę na boisko znajdujące się w pobliżu a ponieważ nie maiłem piłki w dobrym stanie, Poszedłem do kolegi o 4 lata młodszego mieszkającego nade mną zadawałem się z nim tylko, dlatego że miał ładną 18 letnią siostrę Sylwię i cudowną zgrabną o pięknych piersiach 35 letnia matkę Zawsze, kiedy otwierała mi drzwi w swoich obcisłych strojach serce mi zamierało. Więc jak mówiłem poszedłem do niego była godzina gdzieś 18 strasznie ciepło byłem ubrany w krótkie spodenki i jakąś tam koszulkę. Zadzwoniłem do drzwi chwile czekałem zanim mi ktoś otworzył czekałem aż się doczekałem otworzyłam mama Bartka tak miał na imię mój kolega. Była ubrana bardzo króciutkie obcisłe spodek odsłaniające całe uda i w lekką koszulekę na ramiączkach z lekkim dekoltem. Spytałem się – czy jest bartek ona powiedział, że niema, więc powiedziałem czy mogłaby mi pożyczyć jego piłkę ona powiedziała, że tak, ale nie wie gdzie jest a jest bardzo zajęta, więc mam sam iść sobie poszukać. Ja się zgodziłem i wszedłem odrazy poszedłem do jego pokoju a ona do kuchni z tego co zrozumiałem i pouczyłem ona cos gotowała. Ja wiec poszedłem do pokoju zacząłem szukać aż w końcu znalazłem piłkę i szlem do wyjścia zahaczając o kuchnie chciałem powiedzieć ze idę bo znalazłem piłkę ale to co tam zobaczyłem ufff.

Ona z wypiętą piękną pupcia w spodenkach odsłaniających kawałek pośladków stała nad kuchenką. Po prostu nie wiem co we mnie w stopiło mój wacek stanął na baczność ja poczułem jak twardnieje podszedłem do niej. I lekko dotknąłem jej pupci musnąłem ona nie zaprotestowała więc dotknąłem dwiema rękami pośladków ona się spytała co robię a ja ze ma pani takie piękne pośladki nie mogłem się powstrzymać i zjechałem na uda jedną ręką a drugą po brzuchu dotknąłem piersi. I poczułem jej piękne krągłości i twardniejące sutki. Ale ona gwałtownie się podniosła obróciła w moja stronę i powiedziała co ty s e wyobrażasz a ja nic nie mówiłem byłem przestraszony a zarazem tak podniecony że nie mogłem już wytrzymać. Ona musiała zobaczyć mój wyraz twarzy i powiedziała co kompletnie mnie zatkało dotykałeś już dorosłej kobiety. Ja stałem oniemiały i bąkałem ze nie. a chcesz a ja że oczywiście a ona przybliżając się do mnie 1 krokiem ściągnęła bluzeczkę odsłonięte miała całe piersi i złapała mnie za rękę i dała jedna swoje piersi i poczułem jak zadrżała ja delikatnie przesuwając po jej piersiach rękę czułem dreszcze ona stanęła tyłem i zaczęła jeździć pupcia po moim kutasie nie mogłem wytrzymać wiedziałem że zaraz wystrzelę:] Nie wiem co mnie napadło ściągałem z niej spodnie i dotknąłem jej cipki zaczęła szybko wilgotnieć wsadziłem dwa palce zacząłem ją penetrować a ona jęczała delikatnie jej oddech przyspieszał mój zresztą też a ona nagle powiedziała wejdź we mnie ja z początku nie zrozumiałem a potem zdałem sobie sprawę ze ona tego chce ściągnąłem slipy i obróciłem ja do siebie ona już chyba nie mogła wytrzymać złapała mnie za ramiona i wskoczyła mi na ramię ja ją chwyciłem za uda wsadziłem mojego wacka do jej cipki i zacząłem powoli wolno coraz szybciej ona jęczała z bólu i rozkoszy ja zacząłem iść do pokoju położyłem ją na lóżko zacząłem ja walić na leżąco potem dala mi swoje nogi na klatkę i coraz mocniej spuściłem się jej do środka on wypuściła soki zmieszali się z moja sperma. po jakiś 5 minuta znowu dostała orgazmu ja chwile potem drugi raz się spuściłem ale już nie miąłem sil ona najwyraźniej też bo opadła na łóżko tak leżeliśmy aż w końcu powiedziała idź już bo zaraz przyjdzie Sylwia. ja wstałem jeszcze pocałowałem ją po sutkach i się ubrałem ona jeszcze mi powiedział że chce to powtórzyć żebym przyszedł jutro rano ja się zgodziłem i poszedłem.

Na drugi dzień przychodzę dzwonie a drzwi otwiera mi Sylwia ja zdziwiony a ona do mnie mamy niema ale wiem po co przyszedłeś wejdź ja wszedłem ona do mnie chodź do mojego pokoju usiać na łóżku . Byłem ubrany w to co wczoraj. usiadłem czekałem na nią aż w końcu zobaczyłem ona w bieliźnie ale miała duże piersi większe od mamy, co mnie zdziwiło miała 18 lat była zgrabna piękna dosłownie. podeszła do mnie i kucnęła i ściągnęła mi spodenki mi od razu stanął ona się zaśmiała a potem wzięła go do ręki zaczęła nim się bawić aż w końcu wzięła go do ust ja zacząłem się coraz bardziej podniecać, ściągnąłem koszulkę zaczęło się robić bardzo gorąco. już miał mi wytrysnąć kiedy ona wstała i usiadła mi na miedzy nogami ja rozpoiłem jej stanik i dotknąłem jej pięknych jędrnych piersi sutki już miała twarde jak kamienie. zacząłem je masować a zarazem całować po szyi wstałem ona się położyła a ja przykucnąłem ściągnąłem niej majtki i zacząłem ją penetrować językiem poczułem jak jej cipka zaczyna być wilgotna a ona jęczała wiła się jak waz już z byłem bliski wytrysku wiec wsadziłem jej Wacka do środka i zacząłem walić i raz pro raz coraz szybciej i szybciej a ona jęczała krzyczała dosłownie. podniosła się i wystawiła dup i wzielem ja od tylu;] ruchałem ja przez następne pół godziny potem poszedłem na koniec mówiąc ze na pewno to kiedyś powtórzymy może z nawet z jej mama równocześnie.Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,


Najlepsze opowiadania:

2 Komentarze do “Matka i córka”

  1. Ale masz chłopczku wyobraźnie

    A

  2. Ty pol godziny chlopie bys nie wytrzymal matke i corke i matka jej powiedziala poco przyszedles hahahahha pojeb

    k

Skomentuj


6 + osiem =