EroPamietnik.pl

Sex strona z największą bazą erotyków w internecie.

sex opowiadania

Darmowe historie erotyczne zboczone fantazje seks opowieści o miłości, podrywaniu i zbliżeniu oraz penetracji.

My

Potem dotknęłam Twojego członka. Krzyknąłeś i trzęsłeś się w ekstazie.. Ściągnęłam z niego skórkę i zaczęła się nim bawić , delikatnie masując. Wzięłam go do ust i zaczęłam lizać sam czubek. Byłeś już tak podniecony, że chwyciłeś mnie za głowę, którą zacząłeś poruszać w dół i w górę. Coraz szybciej.. nie protestowałam. Wręcz przeciwnie. Poddawałam się temu cała. Twoje ruchy stawały się coraz szybsze, gwałtowniejsze. . W końcu nie wytrzymałeś i trysnąłeś mi do buzi cały ładunek spermy, który chciwie zaczęłam połykać, aby przypadkiem nie uronić żadnej kropelki .
Teraz już nie było pospiechu, było zrozumienie. Położyłeś się na mnie i zaczęliśmy się namiętnie całować. Wsunęłam Tobie swój język między wargi a ręką znów dotknęłam Twojego penisa. Wtedy znowu zaczął robić się duży.. Schodziłeś ustami coraz niżej po mojej szyi. Doszedłeś do moich piersi. Chwyciłeś je w obie ręce, jednocześnie zacząłeś pieścić je językiem… sutki były strasznie nabrzmiałe. Czułam Twoje ciepło na sobie.
Nadszedł w końcu ten czas…
„Wejdź we mnie, teraz” – powiedziałam chwiejnym głosem
Pocałowałeś mnie i przekręciłeś się na plecy; chwyciłeś mnie za uda a ja bez problemu znalazłam się tam gdzie powinnam. Główką pocierałam swój otworek odwlekając moment wejścia. Syknęłam i dreszcz przeszedł po moim ciele .Jednak w chwilę potem lekko się uniosłam i powoli opadłam na Ciebie.
Wszedłeś we mnie zdecydowanie ale spokojnie, na całą długość. Było tak ciasno, że z trudem mogłeś się poruszyć. Z moich ust dobiegał cichy jęk. Skinęłam głową a Ty zacząłeś swój występ. Wchodziłeś we mnie powoli ale zawsze do końca. Z mojej szparki dochodziło podniecające mlaskanie a z ust cudowne westchnienia. Z każdym ruchem zwiększałeś szybkość by po paru minutach wchodzić już bez oporów w szybkim tempie.
Zaraz potem zmieniliśmy nieznacznie pozycję – usiadłeś a ja oplatałam Cię swoimi nogami. Odchyliłam się do tyłu by z Twoją pomocą znów rytmicznie wprowadzać w siebie Twojego ‘przyjaciela’. Całowałeś moje brodawki a ja oddychałam szybko i jęczałam coraz głośniej. Wtuliłam Twoją głowę w rozpalone piersi , a moja szparka zacisnęła się mocno na Twoim penisie.
Cudowny zapach dopełniał tego wspaniałego uniesienia…
Wystrzeliłeś ogromną ilością swojego nasienia. Wypełniałeś mnie całkowicie.. Wzięłam go jeszcze do buzi i zlizała z niego resztę spermy wymieszanej z moimi sokami.
Lubię…..Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Najlepsze opowiadania:

1 Komentarz do “My”

  1. Super opowiadanko, momętalnie doszlem. 10/10 dla autora.

    A

Skomentuj


dziewięć × = 63