EroPamietnik.pl

Sex strona z największą bazą erotyków w internecie.

sex opowiadania

Darmowe historie erotyczne zboczone fantazje seks opowieści o miłości, podrywaniu i zbliżeniu oraz penetracji.

Nazywam się Marek i mam 19lat. Od 6 miesięcy, miałem wspaniałą dziewczynę Magdę, która była w moim wieku. Magda i ja bardzo kochaliśmy się, często spacerowaliśmy po lasach i chodziliśmy na wspólnie do kina i teatru. Równie często pieściliśmy się wzajemnie, szepcząc czułe słówka i obiecując sobie miłość do końca swoich dni. Kiedy wzajemnie całowaliśmy się i pieścili było nam jak w niebie. Lubiła bawić się moim, dość małym 18 cm penisem, tłamsząc go rękami. Nie narzekała na jego długość, choć mówiłem jej że go sobie powiększę zapewniała mnie że jest idealny. Pewnego razu, kiedy byliśmy sami, namówiłem ją na miłość oralną, mówiła że nigdy tego nie robiła. Z chęcią rozpięła moje spodnie i nieco ociągając się włożyła mojego penisa w swoje usta. Było cudownie…moja prawdziwa pierwsza dziewczyna, którą kocham robi mi pierwszego w życiu loda. „Musisz się jeszcze dużo uczyć” pomyślałem, ponieważ nie wykonywała żadnych ruchów językiem i przyjemność była minimalna w porównaniu z tym, co mogła zaoferować. Po oralu stwierdziła że to straszne i że głupio się czuje i nigdy już tego nie zrobi. Nigdy też nie pozwoliła pobawić się z jej szparką, nawet zobaczyć…
Magda miała prawie idealne wymiary 90 na 70 na 93. Była moim bóstwem.
Nadszedł czas wakacji… z racji tego że dość dobrze zarabiałem podczas roku szkolnego, zaproponowałem Madzi wspólne wakacje. Chętnie przyjęła moją propozycję. Byłem bardzo ucieszony, zwłaszcza że obiecała mi że będziemy się kochać, i że to będzie nasz wspólny pierwszy raz. Myślałem że odlecę z radości.
Niestety Magda wcześniej jechała jeszcze na obóz. Ale cóż to za problem poczekać 2 tygodnie. Obawiałem się jednak trochę, ponieważ zeszłe wakacje, podczas których była na tym samym obozie poznała 21 letniego chłopaka, rodowitego Niemca o imieniu Michael. Obawiałem się że dawna miłość może powrócić. Odbyliśmy więc długą rozmowę na ten temat. Magda przyrzekła że nie będzie z nim spędzać czasu i będzie starała się go unikać. Uspokoiłem się.
Pojechała na obóz do Niemiec. Pewnego wieczoru kiedy oglądałem nasze zdjęcia zadzwonił kolega, który sprowadzał mi samochód z Niemiec. Powiedział że mam się ubierać bo pojedziemy go zobaczyć. Kiedy się dowiedziałem że auto znajduje się w tym samym mieście gdzie przebywa moja dziewczyna, moja radość sięgnęła zenitu. Już wyobrażałem sobie dumę mojej dziewczyny przed koleżankami jak zobaczy mnie w pięknym aucie.
Po długiej podróży dojechaliśmy do wyznaczonego miejsca. Kupiłem auto i zaparkowałem przed hotelem Magdy. O niczym nie wiedziała. Wszedłem do hotelu i dowiedziałem się w którym mieszka pokoju. Kiedy do niego przyszedłem Magdy w nim nie było. Spytałem koleżanek gdzie jest. Odpowiedziały, że w myje się w łazience…myślałem, że umrę z radości. Udałem się do łazienki. Łazienka nie była podzielona na damską czy męską część, była jedynie oddzielona parawanem. Słyszałem, że właśnie się kąpie…wszedłem więc do wolnej kabiny, na drugim końcu łazienki. Usłyszałem że właśnie zakręca kurek. Wyobraziłem sobie jej cudowne mokre nieco obwisłe piersi, które uwielbiałem całować.
Wyszła….ubrana w białą piżamkę. Już miałem wychodzić, kiedy nagle do jej łazienki wszedł jej były…Wszystko obserwowałem przez uchylone drzwi kabiny. Zastanawiałem się co mu odpowie, i o co może chodzić. Miał ponad 2 metry, był przystojnym blondynem o niebieskich oczach.
Podszedł do Magdy i chwycił ją mocno. Nie zareagowała. Odszedł od niej i zamknął główne drzwi łazienki. Była godzina 22 a wszyscy współobozowicze byli na dyskotece. Wrócił do niej, przycisną i zaczął całować. Najpierw w usta, potem po szyi, zbliżając się do jej piersi. Jednym zręcznym ruchem rozdarł kawałek górnej części piżamy, wyciągając piersi. Nie wiedziałem co zrobić… Magda nie robiła nic…Zaczął je całować i pieścić rękoma, tak mocno że widać było że są aż sine. Zaczęła stękać, coraz mocniej i mocniej. Rozochocony Michael rozdarł całkowicie, resztę piżamy, ukazując całkowicie jej cudowne piersi. Nagle zwinnie, podniósł ją, sadzając na podeście nad umywalką. Całując cały czas moją dziewczynę zaczął ściągać z niej białe spodenki. Ku mojemu zdziwieniu Magda pomagała mu w tej czynności, i po chwili była całkowicie naga. Michael pomału schodził swoim językiem coraz bliżej jej łona, którego mnie nigdy nie pozwoliła zobaczyć. Kiedy jego język musnął jej wargi, zawyła z rozkoszy i chwyciła jego głowę przyciskając mocniej do sromu. Po kilku chwilach minety, ponownie podniósł moją dziewczynę, cały czas ją całując. Postawił ją na ziemi po czym powiedział „teraz twoja kolej”. Tym samym zgrabnym ruchem ręki Magda najpierw ściągnęła jego spodnie, później białe bokserki…Kiedy to zobaczyłem doznałem szoku. Jakieś 10cm przed głową Magdy znajdował się gigantyczny, co najmniej 20cm penis Michaela. „Jest gigantyczny!!, mój chłopak nie ma nawet połowy twojego!!” Myślałem że się zagotuje. Michael tylko się zaśmiał, po czym chwycił głowę Magdy obiema rękami i wsunął swojego gigantycznego penisa w jej usta. Jej zachowanie znacznie różniło się od tego kiedy to mnie robiła loda. Przedtem była niechętna, a teraz zasysała jego prącie jak odkurzacz. Bawiła się nim lizała i ściągała napletek. Trwało to chyba z 10 minut. „wstań” powiedział Michael. Magda posłusznie wstała. „robiłaś to kiedyś??” zapytał, „nie” odpowiedziała. „za pierwszym razem niema się czego bać, nie wtopimy”, powiedział poczym ponownie położył ją na podeście i pocałował. „ok, zaczynajmy” odrzekł Michael, poczym wpakował w moją dziewczynę swoje 20 cm prącie.
Magda wydała z siebie głośny okrzyk bólu, a po jej nodze spłynęła stróżka krwi- pozostałość po jej cnocie… Michael. Postękiwania Magdy przerodziły się w krzyk rozkoszy…Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Najlepsze opowiadania:

2 Komentarze do “Niewierna Magdalena”

  1. Nic tylko za siekierkę chwycić i jebnąć szkopa. 3/5

    Fallmaoll

  2. tego szkopa jebnac w morde. a ta kurwaa puszczalska tez dobra. wkurwilem sie, szczegolnie ze moja dziewczyna jest podobna…

    nqter

Skomentuj


1 × = cztery