EroPamietnik.pl

Sex strona z największą bazą erotyków w internecie.

sex opowiadania

Darmowe historie erotyczne zboczone fantazje seks opowieści o miłości, podrywaniu i zbliżeniu oraz penetracji.

Wierzcie lub nie ale to zdarzyło sie naprawdę. Zawsze myślałam że faceci myślą tylko o swoim interesie, dosłownie i w przenośni, ale sie pomyliłam.

Poznałam go kilka lat temu, kiedy wprowadzałam się do nowego mieszkania. Zapoznała mnie z nim dobra koleżanka, mówiąc, że może coś między nami będzie. Nie było nic …………aż do niedawna. Pewnego dnia przyszedł do mnie by oddać mi pożyczone wcześniej filmy. Traf chciał, że byłam sama w domu. Zaprosiłam go do siebie do pokoju. Położyłam filmy na stole i zapytałam:
-Masz na coś ochotę?
Jego odpowiedź mnie trochę zdziwiła a jednocześnie podnieciła:
-Mam, na ciebie.
-Dlaczego wcześniej mi tego nie mówiłeś?
-Bo nie było ku temu okazji, a teraz jest.
Podszedł powoli do mnie i zbliżył swoją twarz do mojej:
-Chcesz tego?
-Tak chce, nawet nie wiesz jak bardzo.
Wiedziałam, że to właśnie z nim chce stracić dziewictwo.
Jego usta były dla mnie jak balsam, całował mnie po całej twarzy, oczy, policzki, nos należały do niego. Staliśmy jeszcze chwile namiętnie się całując, po czym podniósł mnie i na rękach zaniósł do łóżka. Położył mnie niezwykle delikatnie, po czym zaczął się rozbierać, chwyciłam za jego ręce:
-Ja to zrobię.
Całowałam każdy nowo odkryty kawałek ciała. Kiedy zdjęłam jego koszule, zabrałam się do spodni, wtedy to on powiedział, że teraz jego kolej. Poddałam się bez walki. Ku jego wielkiemu zdziwieniu nie miałam na sobie stanika, moje nabrzmiałe piersi wyskoczyły spod bluzki. Delikatnie objął je i zaczął powoli masować, dobrze wiedział, że sprawia mi tym przyjemność. Potem wziął je do ust i zaczął ssać, z moich ust wyrwał się cichy jęk, było mi dobrze, a byłam pewna że będzie jeszcze lepiej. Poczułam, że jego dłonie zjeżdżają coraz niżej, mój oddech przyspieszał. Odpiął guziki spodni i zsunął je na dół, kiedy jego oczom ukazały się, czerwone stringi nadrukowanym diabełkiem, powiedział:
-Teraz już wiem z kim mam do czynienia.
-Jeszcze dużo o mnie nie wiesz.
Po tych słowach gwałtownie sięgnęłam go suwaka jego spodni i rozsunęłam, nim zdążył się zorientować. Zdjęłam szybko spodnie i chwyciłam za bokserki, kiedy je zsunęłam moim oczom ukazał się całkiem spory sprzęt, zastanawiałam jak on się we mnie zmieści, mimo wszystko chciałam żeby tam się znalazł. Po chwili zaczęłam go masować, góra, dół, mojemu partnerowi widocznie to się spodobało bo usłyszałam ciche pojękiwania. Zaczęłam go lizać, lizałam dokładnie, milimetr po milimetrze W końcu wzięłam go do ust i poczęłam ssać, kiedy go delikatnie ugryzłam, Sebastian niespokojnie się poruszył, powiedziałam:
-Nie bój się, nic Ci przy mnie nie grozi.
Jeszcze kilka minut pieściłam jego przyrodzenie, kiedy doszedł, cała jego zawartość rozlała się po moim ciele. Chciałam go teraz. Ale on przewidział dla mnie coś innego, jednym gwałtownym ruchem ściągnął ze mnie stringi, wtedy zobaczył gładko ogoloną muszelkę. Schylił się i zaczął ją lizać, najpierw delikatnie potem coraz to gwałtowniej, w końcu wsadził we mnie swój język, poruszał nim we mnie sprawiając że oczy zaszły mi mgłą. Chwilę potem wsadził tam swoje palce, najpierw jednego, potem dwa, kiedy chciał włożyć trzeciego, nie wytrzymałam. Pociągnęłam go do siebie tak by się na mnie położył, wtedy szepnął mi do uch:
-Kocham cię, zawsze kochałem, ale nie sądziłem ze coś takiego może się wydarzyć.
-Ja też cię kocham, ale teraz chce mieć ciebie w sobie, tylko o tym marzę.
Nie skończyłam mówić tych słów a wszedł we mnie z całą swoja siłą, początkowo poczułam ból, który powoli zaczął ustępować podnieceniu. Pchał miarowo, rytmicznie, z każda chwilą coraz mocniej. Jego ciche jęki stawały się coraz głośniejsze, dochodził a ja razem z nim. Kiedy cała rozkosz wybuchła z całą siłą, powiedziałam:
-Nie wychodź, chce żebyś we mnie jeszcze chwile został.
Jak to dobrze, że rodzice wracali dopiero za dwa dni, mieliśmy okazje powtórzyć to kilka razy, to był nie zapomniany pierwszy raz i niezapomnianym weekend, od tego czasu jesteśmy razem. Zbyt piękne żeby było prawdziwe? Takie są fakty, cuda się zdążają …………..Tagi: , , , , , , , , , , , , ,


Najlepsze opowiadania:

Skomentuj


− 4 = cztery